Jste zde

Domů

Can Pastilla

Dovolená v Can Pastille, 2. část

Plážová promenáda je určena k pohodovým pěším procházkám, ale můžete tady projíždět i na kole nebo třeba na kolečkových bruslích. Příjemnou procházku nebo výlet na kole tady můžete uskutečnit z El Arenalu až do hlavního města Palma de Mallorca.

Samotná pláž letoviska Can Pastilla je dobře udržovaná a uklízí se každý den. Jsou zde k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek) a každé Balneario je vybaveno toaletami. Silnice jsou úzké a domy jsou postaveny hustě vedle sebe.

Dovolená v Can Pastille, 1. část

Mallorca a letovisko Can Pastilla na pobřeží

Can Pastilla je částí hlavního města Palma na ostrově Mallorca, kde žije více než 5 tisíc obyvatel. Nachází se na severovýchodní straně zátoky Badia de Palma, severozápadně od pláže Platja de Palma. Jen kousek směrem na sever od Can Pastilly se nachází prostor letiště Son Sant Joan.

Can Pastilla

Can Pastilla na ostrově Mallorca

Can Pastilla je částí hlavního města Palma de Mallorca, která leží blízko letiště a má přibližně 4 500 obyvatel. V její blízkosti se nachází několik zátok – Cala Gamba a Cala Estància a také přístav. Can Pastilla na severovýchodě společně s Arenalem na jihovýchodě Mallorky tvoří konce pláže Platja de Palma (Playa de Palma) a jsou tak ideálními výchozími body pro návštěvu pláže.

Mallorca na Facebooku

Alcúdia

22.05.2018 - 13:00

Partly cloudyNorth-northwest, Light breeze, 3.3 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.6 hPa

Palma de Mallorca

22.05.2018 - 11:00

Partly cloudyWest-southwest, Light breeze, 1.8 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.4 hPa

Předpověď počasí na yr.no.