Jste zde

Domů

Odkazy související s Mallorcou

Fotografie hotelu Sol Calas de Mallorca
Hotel Sol Calas de Mallorca

Máme zájem o spolupráci[1] s kvalitními weby o Mallorce, Baleárských nebo Pytyuských ostrovech, cestování a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Aktuální přehled nabídek výhodných zájezdů najdete na stránce last minute dovolená Mallorca. Spolu s aktuální cenou zájezdu je publikována i původní cena katalogová a výše slevy. A pokud byste chtěli navštívit jiný z Baleárských ostrovů a využít přitom slev na poslední chvíli, podívejte se na last minute zájezdy na Baleárské ostrovy.

Pokud vás zajímá aktivní poznávání Baleárských ostrovů a ne pouze lenošení na pláži, na webu e-cesty.cz naleznete nabídku poznávacích zájezdů na Mallorcu, Menorcu a Ibizu.

Diskusní fórum věnované Mallorce na webu cestovatelky.cz a další fórum o Baleárských ostrovech na webu odcestujeme.cz, kde lze též nalézt informace týkající se Malorky.

Informace o Mallorce, a to hlavně faktografické, pochopitelně nemohou chybět na české Wikipedii.

Plánujete-li dovolenou, určitě věnujte pár minut návštěvě stránky s last minute zájezdy. Hlavně v sezóně mohou slevy na poslední chvíli dosahovat i více než poloviny z původní ceny a zájezdy tak lze pořídit za velmi atraktivní cenu.

Řadíte-li možnost cestovat na dovolenou tak, jak se rozhodnete vy a ne tak, jak za vás rozhodne cestovní kancelář, mezi výhody a nikoliv mezi starosti, pak určitě navštivte stránky ubytování Mallorca. Nabídka zahrnuje jak ubytování v soukromí, tak pronájem nejrůznějších apartmánů a vil.

Další z alternativ, jak se dá trávit dovolená na Mallorce, nabízejí německé cestovní kanceláře. Jejich produkty patří již několik let k produktům, které si na českém trhu zájezdů našly své místo. A samozřejmě i na německém trhu lze v sezóně narazit na atraktivní last minute nabídky.

Netrváte-li na Mallorce coby destinaci, kterou byste rádi navštívili a zajímá vás dovolená, určitě stojí za to se podívat i po jiných nabídkách na poslední chvíli. Last minute zájezdy do nejrůznějších zemí na celém světě by mohl být dobrý začátek při jejich hledání.

Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Mallorca na Facebooku