Jste zde

Domů

Can Picafort

Pláž v Can Picafortu

Jedna z pláží letoviska Can Picafort

Letovisko Can Picafort v zátoce Alcúdia vzniklo z rybářské vesnice. Je to známé centrum s mnoha hotely, které se již řadu let zaměřuje především na turistický ruch. Většina hotelů se zde začala stavět od roku 1960 a tak je jejich vybavení většinou střední kategorie.

Obrázek letoviska byl v posledních letech vylepšen výsadbou zeleně, založením pěších zón a zón s omezeným dopravním provozem.
Can Picafort je letovisko, které najdete asi 10 km jižním směrem od střediska Port d´Alcudia. Má několik pláží a jeho hlavní pláž se nazývá jednoduše Platja de Can Picafort.

Can Picafort a informace

Can Picafort - nedaleká pláž Playa Muros
Autor: jcoterhals

Can Picafort je turisticky oblíbené místo, zejména pro koupání v zálivu Alcúdia. Leží skoro 10 km jižním směrem od letoviska Port d´Alcudia a se svými 6 000 obyvateli je největší částí obce Santa Margalida. Je to čistě turistické letovisko.

Son Baulo

Son Baulo, Mallorca

Son Baulo leží 2,5 km od centra letoviska Can Picafort, vlastně je již jeho součástí, ale přesto patří do správy obce Santa Margalida. Je to ideální místo pro sportovce, pěší turisty a rodiny s dětmi. V této oblasti stojí hlavně prázdninové domy a v porovnání s jinými místy, jen pár hotelů.

Má krásné malé osamělé zátoky, ideální pro koupání v moři, a také temný les, který patří k jedněm z nejrozsáhlejších souvislých piniových lesů.

Can Picafort

Can Picafort, Mallorca - moře a pobřeží

Can Picafort na ostrově Mallorca je velmi oblíbené letovisko, které leží asi deset kilometrů jižně od přístavu Port d’Alcudia. Je největší částí města Santa Margalida a má necelých 6 000 obyvatel. Má velmi dobrou turistickou infrastrukturu, nabízí ale velmi málo pamětihodností, které lze navštívit. Mezi letoviskem a městem Port de Pollenca jezdí pravidelné autobusové linky, takže je možné podnikat výlety do okolí.

Mallorca na Facebooku

Alcúdia

22.05.2018 - 13:00

Partly cloudyNorth-northwest, Light breeze, 3.3 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.6 hPa

Palma de Mallorca

22.05.2018 - 11:00

Partly cloudyWest-southwest, Light breeze, 1.8 m/s20°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.4 hPa

Předpověď počasí na yr.no.