Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Obelisco, Playa De Palma

Mallorca a hotel Obelisco

Poloha

4-hvězdičkový hotel Obelisco se nachází v jedné z postranních ulic centra letoviska Playa De Palma na ostrově Mallorca.

Od dlouhé písečné pláže a od plážové promenády je vzdálen asi 200 metrů. V blízkosti hotelu se nacházejí nejrůznější nákupní a zábavní příležitosti.

Asi 150 m daleko je autobusová zastávka s pravidelným spojením do hlavního města Palma de Mallorca (cca 13 km daleko).

Zařízení

Hotel Azul Playa, Palma De Mallorca

Palma de Mallorca a hotel Azul Playa

Poloha

4-hvězdičkový hotel Azul Playa na ostrově Mallorca se nachází přímo u dlouhé a známé písečné pláže Ciudad Jardin a její plážové promenády.

V blízkosti hotelu se nacházejí restaurace, bary a obchody, centrum města Palma de Mallorca s mnoha památkami a dalšíni nákupními a zábavními příležitostmi je vzdálené asi 6 km. Na letiště je to cca 5 km daleko.

Zařízení

Hotel Orient Beach Club, Sa Coma

Mallorca a hotel Orient Beach Club

Poloha

4-hvězdičkový hotel Orient Beach Club se nachází v prázdninové oblasti Sa Coma na španělském ostrově Mallorca.

Od rozlehlé a široké pláže s jemným pískem v zátoce je vzdálen asi 300 metrů. Do místního centra a restauracemi, bary a obchody je to jen několik minut pěší chůze. Sousední městečko Cala Millor je 3 km daleko.

Zařízení

Hotel Iberostar Royal Cristina, Playa De Palma

Mallorský hotel Iberostar Royal Cristina

Poloha

4-hvězdičkový hotel Iberostar Royal Cristina se nachází na klidném místě, ale přesto v centru letoviska Playa de Palma na ostrově Mallorca. Písečná pláž je vzdálená asi 100 metrů od hotelu, transfer z letiště trvá přibližně 30 minut.

V okolí hotelu najdete mnoho nákupních a zábavních příležitostí. Od hotelu funguje výborné spojení do centra hlavního města Palma de Mallorca, kde můžete navštívit gotickou a modernistickou minulost, stejně jako obchody, muzea a památky.

Zařízení

Hotel Flamingo, Playa De Palma

Mallorca a hotel Flamingo

Poloha

4-hvězdičkový hotel Flamingo se nachází přímo vedle dlouhé písečné pláže letoviska Playa de Palma na ostrově Mallorca, od které je oddělen malou silnicí a pobřežní promenádou lemovanou palmami.

Hotel najdete na horním konci Balnearia 6 a v jeho bezprostřední blízkosti velké množství obchodů, restaurací a barů. V blízkosti hotelu se nachází zastávka linkového autobusu s dobrým spojením do hlavního města Palma de Mallorca (cca 12 km). Letiště je asi 8 km daleko.

Zařízení

Hotel Playa Golf, Playa De Palma

Mallorca a hotel Playa Golf u pláže

Poloha

4-hvězdičkový hotel Playa Golf je oddělen od dlouhé písečné pláže Playa De Palma na ostrově Mallorca pouze pobřežní promenádou. V bezprostřední blízkosti hotelu najdete bezpočet možnosti k nakupování i k zábavě.

Zařízení

Oblíbený hotel se skládá ze dvou budov a nabízí k ubytování celkem 218 pokojů, které jsou rozmístěny na dvou či sedmi poschodích.

Dále k jeho zařízení patří velká přijímací hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), společenské místnosti, bar s koutkem se satelitní TV a restaurace s výhledem na moře.

Stránky

Mallorca na Facebooku

Alcúdia

21.07.2018 - 23:00

Clear skyEast-southeast, Gentle breeze, 3.8 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.4 hPa

Palma de Mallorca

21.07.2018 - 23:00

Clear skyEast, Light breeze, 3.2 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1014.7 hPa

Předpověď počasí na yr.no.